Co jest najbardziej odpowiednie na nudę? Jak zaplanować czas, kiedy na zewnątrz aura nie rozpieszcza?

Posted on 29/08/2018 4:26pm

Co jest zdecydowanie najlepsze na wolny czas ? Na pewno można znaleźć wiele bardzo ciekawychofert, jednakowoż nie każda z nich jest możliwa zawsze do realizacji. Rozpocznijmy od tego, iż każdy plan jest odpowiedni, ale jedynie na tyle, na ile można go spełnić.


przejdź do www
Author: Thamy Cavassani
Source: http://www.flickr.com
Być może jest to banalne, lecz wielu ludzi o tym nie pamięta. Przecież planując coś na świeżym powietrzu trzeba liczyć się z kapryśną pogodą, tak samo w zimę wszystko powinno się organizować w pomieszczeniu, no chyba, że planujemy sanki lub kulig. Bardzo często więc jest tak, że jedyną możliwością jest dom, to w nim musimy potrafić zorganizować coś ciekawego i interesującego.

Najlepszą rzeczą są gierki komputerowe, jak przykładowo Tribal Wars 2 (url). Możemy w nie grać właściwie cały czas, istnieje spora różnorodność, co pewien czas natomiast ukazują się najprawdziwsze perełki, jak gry sportowe na komputer, w które ciężko przestać grać. Są bardzo wciągające. Dla osób, które poszukują w tej formie rozrywki czegoś więcej niż wyłącznie wyścigów czy bijatyk, idealne będą gry strategiczne, czyli tego typu produkcje, gdzie należy mierzyć się z wieloma łamigłówkami. Dopiero, jak się z nimi uporamy oczekuje na nas nagroda w postaci kolejnego poziomu. Nie jest to łatwe, co pokazują doświadczenia różnych graczy. Dla osób, które pragną po prostu nieco sobie pograć i nie myśleć o zagadkach, najlepszym rozwiązaniem są gry typu „strzelanki”.

Wiedźmin, gra komputerowa
Author: BagoGames
Source: http://www.flickr.com
Jak sama nazwa wskazuje musimy w takich grach zabić jak największą ilość osób, jednocześnie powinniśmy uważać, ażeby samemu nie zostać zabitym. Ważne, ażeby w takie gry nie grały dzieci. Nie jest to dobre, bo jest w nich zbyt wiele przemocy, zbyt wiele scen, których nie powinny oglądać w takim młodym wieku. Jeśli nie preferujemy gier komputerowych warto pomyśleć o czymś całkowicie odmiennym, o grach planszowych. Dla pokolenia najmłodszych mogą one na pierwsze spojrzenie wydawać się nieciekawe. Wiadomo, wychowani na grach komputerowych mogą początkowo nie lubić tej formy grania. Jednakże spróbujmy zachęcić je do grania, być może wtedy rzeczywiście je zaakceptują i staną się idealną alternatywą dla gier komputerowych. To naprawdę bardzo ważne, warto o tym pamiętać. To zwłaszcza ważne, kiedy przykładowo zabraknie prądu. Wtedy już jedynie tylko gry planszowe.

Tags: rozrywki, gierki komputerowe