Co może w dużym stopniu pomóc rodzicom w powiększaniu wyobraźni własnych córek?

Posted on 25/09/2019 9:43pm

Czy pamiętasz, co mogłoby w bardzo znacznym szczeblu przyczynić się do rozwoju wyobraźni Twojej kochanej księżniczki? I tak, takowy przedmiot ma niezwykle wiele wspólnego z lalkami, jednak samą lalą przecież nie jest.


O czym zatem mowa? O czymś, co najpierw trzeba zbudować, jednak jest to na tyle proste, iż Twoja kilkuletnia córeczka na pewno sobie z niniejszym poradzi. Zresztą będzie miała do dyspozycji pomoc mamy i taty oraz prostą w interpretacji instrukcję konstrukcji. Co jednak mogłaby postawić kilkuletnia dziewczynka? A co powiesz, na drewniany domek dla lalek? Warto wspomnieć, iż wszystkie łączenia okazują się być tak przygotowane, iż nie trzeba wykorzystywać jakiegokolwiek kleju, a całość została tak przyszykowana, iż poradzi sobie z niniejszym każde dziecko. Dobrze, jednak konstrukcja domku, nawet tego typu dla lalek to przecież dopiero start. Idzie wszakże o to, żeby taki domek stosownie umeblować oraz osiedlić. Dopiero przy ustawianiu mebli i "ożywianiu mieszkańców" zacznie pracować na odpowiednich obrotach wyobraźnia naszej księżniczki.


biurko
Author: geishaboy500
Source: http://www.flickr.com


A jakiej rozpiętości mogłaby być tego typu zabawka? To już zależy od konkretnego modelu, jednak warto wspomnieć, iż taki drewniany domek dla lalek może być zupełnie spory, ponieważ mógłby mieć wręcz ok. jednego m wys.
Ponadto komplet, który wykupują w prezencie rodzice może posiadać dodatkowo różne naklejki, jakie zezwolą Twojej córce na udekorowanie domu wedle swych osobistych upodobań. Tego typu kalkomanie mogłyby udawać przykładowo różne wzory tapet, które można przykleić na ściany domu dla lalek.

Tags: oko, zabawka, mowa, rodzic