Czy właściwie gra przeznaczona na konsolę to świetny pomysł na upominek komunijny?

Posted on 04/04/2022 7:09am

Jednym z najważniejszych momentów twojego dziecka jest bezspornie data przyjęcia pierwszej komunii świętej. Jest to moment ogromnej radości i wielu doznań, jednak bardzo często nasz małoletni nie do końca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważny jest ten dzień. Doświadczenia duchowe niejednokrotnie przysłania cała otoczka tej świętej i głębokiej chwili. Nasze dziecko wie, że w tym dniu zjeżdżają się cała rodzina i serdeczni przyjaciele, mama szykuje wystawną ucztę, a co istotne od każdego dostanie prezent, materialny lub rzeczowy. Te ostatnie elementy na pewno biorą górę nad kwestiami duchowymi. Z jednej strony nie można nikogo obwiniać, naturalne jest, że mając 8-9 lat w najważniejsza jest w szczególności zabawa. Pozostając przy zagadnieniu przyjemności i podarunków należy przeanalizować co sprawi największą radość naszemu maluchowi.
gra Dead Island 2
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze ponad 10 lat temu w dobie, kiedy nie każdegobyło na wszystko stać, prezenty wręczane z okazji omawianej okoliczności były znacznie bardziej wartościowe i niepowtarzalne, ponieważ każdy maluch cieszył się, że dostał wymarzony, długo oczekiwany prezent.grając na konsoli
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Najbardziej cenione w poprzednich czasach były między innymi: hulajnoga, złoty medalik, magnetofon, deskorolka, ciekawa książka czy zegarek. Jednak z biegiem czasu preferencje dzieci się zmieniły, a ich pragnienia i świadomość znacznie się poszerzyły. W tych czasach już nie wystarczy drobny upominek lecz prezent najnowszej technologii. Ponoć obecnie najpopularniejszym podarunkiem są różnego rodzaju konsole do gier. Wiele osób, odnosi się do ich zakupu wyjątkowo sceptycznie jednak najpierw warto się im dokładnie przyjrzeć i poznać ich nowoczesną techniką. Wyróżniamy dwa typy opisywanych sprzętów. W sprzedaży są konsole stacjonarne, czyli takie, które przypina się do komputera oraz konsole przenośne umożliwiające grę w dowolnych miejscach.

Do najbardziej znanych odmian zaliczamy przykładowo: Xbox 360, Play Station, Play Station 4, Play Station Portable PSP. Pomimo wysokiej ceny posiadają wiele pozytywnych cech. Przede wszystkim korzystanie z nich nie wymaga dużych kompetencji oraz fachowej wiedzy. Następnym plusem jest to, że świetna zabawa dostępna jest w dowolnym miejscu i zaangażować do tego pomysłu możemy wielu własnych przyjaciół. Jednak do dobrej zabawy potrzebne są właściwe gry, które dostępne są na rynku w nieskończonej ilości. znacznym powodzeniem cieszą się gry wojenne i przygodowe, takie jak: przeczytaj na ten temat, Call of Duty, Batman, Assassin’s Creed czy Battlefield. Ja osobiście uwielbiam takie gierki jak warto przeczytać.

Jest coś także dla osób, które uwielbiają się bać i chcą stać się głównym bohaterem horroru, dla takich jednostek idealnie sprawdzą się gry: Resident Evil, Aliens Colonial Marines, Murdered oraz Deadly Premonition. Jednak konsole mogą posłużyć nam również w celach zdrowotnych. To także niebanalna rozrywka dla osób, które bez opuszczania domu chcą utrzymać idealną sylwetkę.

Ostatnio pojawiała się nowa, bardzo atrakcyjna oferta - aby ją zobaczyć, kliknij tutaj i spójrz na witrynę (https://www.magazynauto.pl/porady/co-moga-popsuc-niesprawne-wtryskiwacze,aid,1582) a z pewnością się nie rozczarujesz.

Wystarczy jedynie nabyć grę Dacerstar Party, Get Fit With Melani B lub Kinect Sport, a świetna zabawa gwarantowana.

Tags: Batman, kinect, Battlefield, call of duty