Czym przykryć naszą pociechę

Posted on 15/02/2023 1:29pm

Gdy na świecie pojawia się wyczekiwana przez dziewięć miesięcy mała istotka, chcemy by wszystko, co będzie miała było jak najlepsze. Chcemy, żeby wszystkie rzeczy była odpowiednio dopasowane i by nasza pociecha czuła się dobrze. Dziecko dorasta i musimy zmienić wszystkie ubranka i kocyki dla dzieci też już są za małe.
Niemowlak
Author: Haylee Sherwood
Source: http://www.flickr.com
Oczywiście część rzeczy oddajemy, ale część już nie nadaje się do przekazywania innym osobom. Jeżeli chodzi o kocyki to nadchodzi czas, gdy dzieci potrafią być bardzo wybredne. Nie chcą się żeby je przykrywać kocem, bo wygodniej im spać bez przykrycia. Dlatego warto przy wyborze koca dla dzieci pójść z naszym małym szkrabem do sklepu i pozwolić mu dokonać wyboru. Jednak, jeśli nasze dziecko nie do końca dobrze się zachowuje na zakupach to wystarczy, że sami kupimy mu kocyk (zobacz także: kocyk personalizowany) z jego ulubionymi postaciami z bajek. Dzieci lubią tego typu akcesoria i o wiele chętniej z nich korzystają.

dziecko
Author: Gabriel Pinto
Source: http://www.flickr.com
W co ubrać naszego małego szkrabaW dzisiejszych czasach wybór śpioszków dla maluchów jest ogromny. Śpioszki są w różnych kolorach i z niezliczonych materiałów. Można kupić śpioszki z postaciami z bajek Disneya i z innego typu popularnych teraz bajek. Śpioszki dla dzieci są pokazywaniem tego, co tak naprawdę gra w głowie rodzicom, najczęściej świeżo upieczonym mamom. Dla tatusiów nie ma w sumie znaczenia czy śpioszek ma narysowanego Batmana, jak są dobre pod względem rozmiaru to dumny tatuś kupi córce śpioszki z czołgiem. Ważne, żeby rozmiar się zgadzał.


Młode mamy uważają, że wybór śpioszków to ważna sprawa. Zresztą prawda jest taka, że dla mamy wybór każdej rzeczy dla dziecka jest bardzo ważny. Stąd też tak ogromny wybór śpioszków. Producenci wiedzą, że to intratny rynek, dlatego ciągle są tworzone jakieś ciekawe serie śpioszków. Wiadomo, że najistotniejsze jest to z jakiego materiału będą śpioszki, a to jaki nadruk będzie na nich nie jest dla dziecka istotne. Do mam śpiesznie dołączają ciocie prawdziwe i te przybrane (bo jak na świat wśród znajomych przychodzi dziecko, to wszyscy znajomi stają się automatycznie ciociami i wujkami), które też chcą kupić dziecku najładniejsze śpioszki (spójrz na to) i najfajniejsze prezenty i tak ten biznes się kręci.

Tags: kolekcja, dzieci, postacie z bajek, sklep, Wybór, Rozmiar, śpioszki, kocyki dla dzieci, młode mamy