Dodatki dla matki i dziecka.

Posted on 17/09/2021 9:25am

Do kupienia w sklepie online wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla matek w okazyjnych cenach.
Wózki wielofunkcyjne mają wiele pozytywnych cech. Raz wyda się pieniądze i problem jest z głowy. W przypadku modeli „2 w 1” ma się bowiem zapewniony - wózek z gondolą dla dziecka, które musi być w pozycji leżącej i spacerówkę dla starszego.

www
Author: http://www.freeimages.com
Source: http://www.freeimages.com
Wózek spacerowo-głęboki odznacza się nowoczesnym i sportowym wyglądem. Na wózku można zamontować fotelik samochodowy. Nowoczesna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego wygląd. Wózek szybko zamienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż z aluminium zapewnia wózkowi wytrzymałość, piękny wygląd oraz niewielki ciężar. Regulowane rączki oraz miękkie nosidło zapewnia komfort zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka stworzona została z dobrej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe można obracać zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Cztery bardzo szerokie piankowe koła, zapewniają bezproblemową jazdę w każdych warunkach. Oferowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, mają szeroką paletę kolorystyczną. Do każdej konstrukcji dołączone są także przydatne akcesoria, takie jak torby, czy kosze na zakupy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi typami oferowanych przez nas produktów!

Zakładanie pasa poporodowego upowszechnione jest na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzuszka zapewniając wygodę. Pas poporodowy ( tutaj) poleca się po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po porodach operacyjnych – ochrania przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, zapewnia poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia też wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie na brzuchu. Częste zakładanie pasa i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do figury sprzed ciąży.

Ciąża
Author: Mario Emiliano Fernandez
Source: http://www.flickr.com
W celu odpowiedniego dobrania rozmiaru, trzeba dokonać pomiaru obwodu brzucha, a następnie wybrać rozmiar z tabeli na pudełku.Pas poporodowy trzyma się w oryginalnym pudełku, w suchym i zacienionym miejscu.

Jeśli ten tekst jest dla Ciebie ciekawy, nie zwlekaj i sprawdź szczegóły tutaj dywany z atestem do przedszkola - zobaczysz jeszcze dokładniejsze dane.

Pas poporodowy pierze się w rękach w temperaturze 40°C przy użyciu łagodnych detergentów piorących, np. przeznaczonych do prania wełny.

Nie należy dopuszczać do silnego zabrudzenia. Nie należy prasować! Nie należy chlorować! Stosowanie towaru trzeba skonsultować z lekarzem. Podczas noszenia pasa zaleca się wykonywanie podstawowego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Pernamentne stosowanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni na brzuchu.

Tags: wełna, tapicerka, stelaż, towarów, porodu