Elektroniczne gadżety i sprzęty, które od niedawna cieszą się ogromną popularnością

Posted on 04/03/2022 7:48am

Jeszcze przed dekadą mało osób przypuszczało, że naszym niebem zawładną niewielkie urządzenia latające, popularnie nazywane dronami. A jednak tak się stało, i wszystko będzie wskazywać na to, że w najbliższych latach ich popularność będzie jeszcze rosła. Aktualnie już za kilkadziesiąt złotych można kupić niedużego drona. Co prawda jest to zabawka i nic poważniejszego nie da się nią zrobić, ale powinna latać. Za kilka razy więcej urządzenia będą już dużo bardziej rozbudowane. Przede wszystkim będą mocniejsze i większe, dużo większy też jest ich zasięg.

dron z kamerą
Author: Peter Linehan
Source: http://www.flickr.com
Jeśli o nie będzie chodzić, to przy wielu modelach spokojnie można się pokusić o zainstalowanie niewielkiej kamery czy aparatu i pobawienie się w oglądanie świata z lotu ptaka. Będzie to doskonałą zabawą, wykorzystując dron Phantom 4 (pod tym linkiem więcej: ) da się robić zdjęcia, jakie nie byłyby możliwe z ziemi. Korzystają z tego również bardzo często studia zajmujące się filmowaniem i fotografią, wykorzystują one właśnie drony na różnych imprezach i uroczystościach.

Z tym że do profesjonalnych zastosowań niezbędne będą profesjonalne urządzenia, a one kosztują niekiedy nawet ponad dziesięć tysięcy złotych. Możliwości użycia dronów sprawiły, że zainteresowanie niewielkimi kamerkami kamerki bardzo wzrosło, co bynajmniej nie oznacza że wcześniej nie były one popularne. Tu również od bardzo niedawna furorę robią niewielkie sportowe sprzęty, które można przyczepić na kierownicy, kasku czy ręce i filmować swoje wyczyny. Na początku korzystali z ich możliwości przede wszystkim miłośnicy adrenaliny, którzy chcieli pokazać co robią całemu światu.

Zobacz fakty:

Aktualnie za niecały tysiąc złotych każdy może kupić kamerkę, za pomocą jakiej może nagrać wszystko co będzie chciał.

Interesuje Cię istotna oferta (http://czaniecki.pl/makaron-pelnoziarnisty/) zakupu podobnego towaru? Namawiamy zatem do wejścia w podany link. Tam wyszukasz ich dużo więcej.

Wytwórcy tego sprzętu prześcigają się w coraz nowocześniejszych rozwiązaniach, kamerki GoPro HERO 4 Session są jeszcze bardziej lżejsze, mniejsze i więcej mogą wytrzymać niż ich poprzedniczki. Normą jeśli chodzi o te urządzenia jest duża wytrzymałość na warunki zewnętrzne, z pewnością nie będą im straszne niskie temperatury, piasek, deszcz czy nawet kilka metrów głębokości.

Tags: kamery, Urządzenia, zasięg