Jak dobrać najlepszy podarunek na pierwsze urodziny?

Posted on 26/10/2020 8:06am

Bardzo wielu rodziców, także chrzestnych, nie zawsze do końca wie, które prezenty na roczek są dla małego dziecka najbardziej odpowiednie. Jak się okazuje, zupełnie inny musi być prezent na roczek dla dziewczynki, zaś inny podarunek na roczek dla chłopca.
spacerówki
Author: Skagerak Denmark
Source: www.SmakProstoty.pl


Pierwsze urodziny to na ogół ważna okazja, jaka nastręcza doboru jedynego w swym rodzaju podarunku. Chociaż brzdące najczęściej nie pamiętają tego dnia, to warto im ofiarować drobiazg, jaki będzie miłym wspomnieniem przez kolejne lata życia.

Zainteresowały Cię informacje opublikowane w tym serwisie? Jeśli tak, to kliknij tu oraz odkryj stronę (https://super-edu.pl/), która również Cię się spodoba.

temat podarku dla dziecka na roczek na pewno spędza sen z oczu dziadków, bliski oraz dalszych znajomych a nawet rodziców. Istotne ażeby to było coś z czego maluch się uraduje, co nie będzie leżeć i oczekiwać na swój czas, dlatego że roczniak istotnie już cieszy się z przeróżnych rzeczy, jednak dalej na wiele jest jeszcze zbyt wcześnie.


sklep
Author: Seth Anderson
Source: http://www.flickr.com


klocki Wader - to moim zdaniem jeden z lepszych upominków na roczek dla dziecka. Początkowo berbeć będzie burzyć (z radością) wszystkie zbudowane przez was wieże. Jednakże z czasem podpatrzy, w jaki sposób stawiać jeden klocek na drugim po czym sam zacznie budować, a jest to niezwykle wciągające. Klocki Wader z pewnością kształtują wyobraźnię natomiast wspólne stawianie wieży bądź innych budowli to kapitalny pomysł na rodzinną zabawę.

Przeczytaj więcej szczegółów w treści - one mogą rzucić całkiem nowe światło na rozpatrywaną w przedstawianym tu artykule. Po prostu kliknij ten link!

Ja polecam klocki w torbie na zamek błyskawiczny nie zaś w pudle – łatwiej je schować, przenosić oraz utrzymać porządek a i jednocześnie dziecko również samo ochoczo wkłada i wyjmuje klocki z takiej torby.


temat
Author: Gidge Uriza
Source: http://www.flickr.com


Samochód pchacz. Samochód (jednakże też bywają aeroplany, auta dla dziewczyn i chłopców, parowozy, pszczoły na kołach itp.) to kolejny super podarunek. Ma przyciski, zatem maluch entuzjastycznie się tym bawi. Poza tym posiada solidne koła a dziecko może usiąść po czym odpychać się nogami bądź stanąć za autem i je pchać. Z całą pewnością również po paru miesiącach będzie próbować odpychać się na siedząco po czym będzie sporo radości z jazdy.
Właśnie z tej przyczyny uważam, iż zbyt wcześnie na nabywanie rowerka na pierwsze urodzinki, dlatego że w większości przypadków (poza wyjątkami) dziecko samodzielnie pocznie się odpychać po upływie 1,5 lat, a wcześniej to rodzic musi popychać.


Warto obejrzeć także spacerówki, albowiem roczek to właściwy czas na taki wózeczek.

Tags: rower, klocki, sen, chrzest, temat