Jak ogromne pieniądze krążą w Internecie?

Posted on 05/08/2021 3:24pm

Żaden człowiek wręcz nie wyobraża sobie co może kupić za kwotę trzech miliardów dolarów. Gdy ludzie przyzwyczajeni są do pobierania aplikacji komputerowych za darmo, Mark Zuckenberg, właściciel serwisu FB takową sumę zamierzał zapłacić za pewną aplikację. A jej szefowie odrzucili ofertę.

youtube
Source: pixabay.com
A co właściwie miało być przedmiotem transakcji? Aplikacja snapchat Polska, która kasuje fotografie zaraz po ich zamieszczeniu. Zapowiada się frapująco, nieprawdaż? Jeżeli dodamy, iż serwis ranking snapchat zespala w sobie dużą liczbę 100 milionów odbiorców, sprawa stanie się nieco prostsza. Tak, potężna jest chęć sprzedawania swoim użytkownikom różnorodnych reklam. Snapchat Polska to powstały parę lat temu komunikator internetowy, jaki ma olbrzymią ilość użytkowników. Przesyłają one sobie przeszło 700 milionów fotek dziennie.

Zapewne zda Ci się łącze do witryny, jeżeli intrygują Cię zawarte w tym tekście treści. Na poniższej witrynie wyszukasz ich dużo więcej.

Poza zdjęciami snapchat Polska proponuje też okazję przesyłania między użytkownikami plików video oraz funduszy. Program jest dostępny również na komórki, dzięki czemu można by korzystać z tego świadczenia w dowolnym obszarze i o dowolnej godzinie.

Równie dużą popularność ma w Internecie serwis YouTube w Polsce, jaki jednak jest nieco bardziej popularny niż Snapchat Polska. Jak mnóstwo użytkowników rozumie, YouTube w Polsce pozwala na zamieszczanie plików video, którymi mogą być przykładowo obrazy filmowe z wakacji, teledyski czy przykładowo filmy dokumentalne - polski youtube.YouTube w Polsce zezwala także wystąpić w Internecie różnorodnym posiadającym ciekawą pasję ludziom. Portal daje okazję zamieszczania tzw. kanałów tematycznych, na których właściciele prezentują wszelakie informacje. Na YouTube w Polsce odnajdziemy więc kanały dotyczące kosmetyki, historii, filmów, itp.

Tags: Internet, zdjęcia, video, Aplikacja