Jaka jest młoda generacja artystek?

Posted on 10/08/2021 4:26pm

Natalia Siebiuła to jedna z najbardziej utalentowanych polskich stylistek młodego pokolenia. Obecnie pracuje ona nad wzmocnieniem swej pozycji w świecie mody. Projektuje ona ubrania, które są zespoleniem efektownej nowoczesności jak również funkcjonalności. W swej twórczości nie kieruje się zbytnim przepychem, dlatego też jej stroje nie są zbyt przerysowane i rzucające się w oczy. Dla Natalii Siebuły moda jest wyłącznie elementem, który będzie jedynie dodatkiem dla naszej osobowości. Ma ją eksponować, a nie jak ma się to w bardzo wielu przypadkach tworzyć.
Author: Kostrzewa PR
Natalia Siebuła swe natchnienie czerpie z bliskiego otoczenia, w którym na co dzień żyje. Miedzy innymi ogromnym natchnieniem dla Siebuły jest obserwacja miasta w przeróżnych porach dnia. Ludzie w przeróżnych godzinach mają całkiem inne oblicze, pojawiają się widoczne różnice w ich zachowaniach oraz ubiorze. Jej projekty czerpią bardzo wiele także z dźwięków jak również muzyki.

Chcesz znaleźć inne tego rodzaju porady? Jeżeli tak, ta wskazówka z serwisu (http://tritex.pl/) jest warta uwagi, gdyż odnosi się do pokrewnej problematyki.

Jej zdaniem moda powinna mieć odniesienie do dźwięków. Tylko w momencie, gdy w pełni pasują do siebie możemy powiedzieć o tym, iż mamy do czynienia z pełnią harmonią. Jak podkreśla sama projektanta najważniejsze w jej twórczości jest to, żeby być zdolnym do refleksji na codziennością. Tylko pod wpływem takowych emocji możliwe jest zrobienie czegoś unikatowego.Żona Króla Leara - Izabella Olejnik,Wojciech Wiliński
Author: P. Gamdzyk
Source: Kostrzewa
Anna Ławska natomiast jest jedną z najbardziej uzdolnionych twórców biżuterii, jaka pokazała się w ostatnim czasie na polskim rynku. Jej biżuteria wyróżnia się olbrzymimi walorami wizualnymi. Wysublimowana estetyka przy tym nie oddziałuje na klasę jak również solidność tworzonych przez nią produktów. Wiele pań pragnie mieć do dyspozycji elementy wchodzące w skład jej kolekcji, albowiem Anna Ławska olbrzymią uwagę przykłada do niepowtarzalnego wzornictwa, które odznacza ją od innych projektantów. Jej kolekcje oparte są przede wszystkim na elementach graficznych, które charakteryzują się dużą delikatnością.

To właśnie tego typu połączenie spowodowało, że mamy do czynienia z autorką, która szybko pozyskała sobie uwielbienie bardzo wymagających klientek, które są w stanie wydać sporo pieniędzy, by tylko kupić naszyjnik czy bransoletkę, która została przez Annę Ławską zaprojektowana jak również wykonana.

Tags: biżuteria, kolekcja, moda, ludzie, klient