Jeśli nie zaaranżowałeś jeszcze swoich wakacji i marzysz o wyczekiwanym wypoczynku – zainwestuj czas i pieniądze we wczasy w górach.

Posted on 24/01/2020 7:50am

Dużymi krokami zbliżają się wakacje Nadciągają te letnie – ciepłe momenty. Każdy z Nas już myśli o długooczekiwanym relaksie. Młodsi oczekują na zakończenie szkoły. W każdej wolnej chwili, wyobrażasz sobie swoją osobę wraz z bliskimi na łonie natury, daleko od cywilizacji i przytłaczającej realności. Jeżeli nie lubisz siedzieć bez ruchu na piasku i preferujesz aktywny odpoczynek – wybierz się na wczasy w górach.

Giewont - Zakopane
Author: Oliver
Source: http://www.flickr.com
Południowa Polska krajowa, obfituje w liczne pasma górskie, piękne widoki i rozbudowane szlaki. Nie trzeba jeździć za granicę, żeby nacieszyć się rześkim, sterylnym powietrzem i uzdrawiającym klimatem. Rekreacja w polskich górach jest doskonale rozrośnięta. Nie zważając na to, które obszary zamierzasz odwiedzić – znajdzie Cię tam sporo ofert, zakwaterowania, wypożyczania akcesoriów, wakacyjnych atrakcji i innych. Góry pełne są niesamowitych miejsc.

Zaciekawił Cię ów artykuł? Wejdź w poniższy link i pod nim znajduje się autorska witryna (http://www.apartmood.pl/) z następnymi informacjami na wybrany wątek.

Szczyty Tatr
Author: Samuel Kimlicka
Source: http://www.flickr.com
To nie tylko dzikie, zielone tereny. Można zobaczyć wiele tajemniczych, nieznanych dotychczas zakątków. W miasteczkach na wysokościach, znajdują się zamki, tunele, mosty zwodzone, ruiny i pozostałości fortyfikacji, pieczary. W schroniskach na wysokości zatrudnieni zostali wyszkoleni piloci, którzy znakomicie znają te tereny i dopomogą odkryć najciekawsze zakątki.Nie zważając na to, czy jedziesz na wczasy w górach (polecany pensjonat Gościna u Maryny w Poroninie) oferowane przez centrum podróży, czy sam aranżujesz rodzinną podróż - jeżeli uwielbiasz się ruszać, masz sposobność spożytkować swój wysiłkowy zmysł i doświadczyć wspinaczki, ekstremalnych wycieczek na rowerach po ścieżkach, opuszczania z mostów i innych wyczynowych dziedzin. W bacówkach i ośrodkach aktywne są wypożyczalnie akcesorium. Nie braknie również góralskich, kameralnych nocy ze śpiewem, czy schadzek turystycznych w nocnych pubach. Każdy odnajdzie coś dla siebie. Dzieci mogą korzystać z parków linowych, kursów z przeszkodami, terenów rozrywki i innych. W obszarze górskim, nie ma chwili na nudę i siedzenie w miejscu. Jeżeli lubisz dłuższe spacery i wszelkie prezenty od górskiej natury – powinieneś wybrać się właśnie tam na urlop w tym roku.

Tags: urlop, góry, wakacje, wycieczka, wspinaczka, pensjonat