Karma Brit Care doskonałym wyborem dla Twojego psa

Posted on 25/06/2020 2:53pm

Wielu osobom może się zdawać, iż posiadanie czworonoga to pestka, zarówno jak żywienie go. Jednak to naturalnie żywność wpływa na to, w jaki sposób zachowuje się pupil, jak się czuje i jaką ma werwę do życia. Wybierając karmę Brit Care mamy bezpieczeństwo, że będzie zdrów jak ryba i radosny bez ustanku.
psy
Author: Harold Meerveld
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo Brit Care w swojej sprzedaży ma sporo wariantów pokarmów dla czworonogów. Przykładowo hipoalergiczna karma (zobacz: sucha karma dla psa) dla szczeniąt każdych ras (4 tygodnie - 12 miesięcy). Słuszna również dla ciężarnych i karmiących suczek. Prawidłowo zbilansowana, w znacznym stopniu przyswajalna, najwyższej jakości karma pokrywająca specjalne zapotrzebowanie psiątek. Karma Brit Care nie podrażnia kanału żołądkowo-jelitowego. Doskonale odżywcza kompozycja przyczynia się do harmonijnego rozkwitu kości, stawów i zębów. Posiada w swoim składzie połączenie zbilansowanych aminokwasów, wobec tego zezwala na wykorzystanie strawionych białek w rozwoju tkanek. Kolejny towar, którym jest karma Brit Care - karmy dla psów (zobacz poduszki dla psa) i kotów - dla starszych pupili dostrojona jest dla nich poprawnie pod względem odżywczym. Często pojawiające się kłopoty żołądkowe u seniorów nie będą też problemem. Promowana jest dla czworonogów ,którzy maja przeszło 7 lat. Zestaw zbilansowanych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6 oraz miedzi w formie chelatowej strzeże system naczyniowy przed krzywdami powodowanymi poprzez cholesterol. Perfekcyjne proporcje protein i tłuszczy oszczędzają przed otyłością jak również gwarantują najlepszy poziom zużycia energii.


Połączenie witaminy E i chlorku choliny gwarantuje stosowne działanie układu nerwowego i broni komórki przed bakteriami. MOS (Oligosacharydy manozowe) dbają o prawidłowy stan jelit, minimalizują chorobotwórczą mikroflorę. W sprzedaży odkryjemy multum rozmaitych rodzajów pokarmów, jednak karma brit care dla każdego rodzaju psa stanie się znamienitym wyjściem, ponieważ będzie dbała o niego od wewnątrz.

Pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Karmy Brit produkowane są z naturalnych składników, dzięki czemu zwierzęta nie są narażone na nietolerancję żywnościową i reakcje uczuleniowe. Przyjmując tę karmę, Twój pupil otrzyma każde niezbędne elementy do zgodnego prosperowania organizmu i uchroni wyborną tężyznę. Dobrotliwy wpływ karmy Brit zauważymy po błyszczącej sierści, zębach bez osadu, a przede wszystkim po szczęśliwym nastroju czworonoga.

Tags: psy, białka, Kości, pokarmy