Klasyczne golenie z duszą, maszynką do golenia – faceta robi mężczyzną

Posted on 03/11/2020 9:22am

Kto by pomyślał, że świeżo upieczeni mężczyźni sięgną po klasyczne maszynki do golenia, żyletkę, pędzel i krem albo brzytwę. W dobie kiedy mamy różnorodność nowoczesnych technologicznie narzędzi do golenia oraz cyber hiper maszynek z wibratorami, staromodne golenie wraca do łask. Dla tych mężczyzn, którzy zakochali się w klasycznym usuwaniu zarostu oczywiste jest, że klasyczne golenie wzbudza poczucie luksusu oraz samorealizacji. Przekonani są, oni że trzymanie w ręku każdego ranka kształtnego metalowego i chromowanego instrumentu jest niewyobrażalnie szlachetniejsze niż trzymanie w ręku plastikowego czy elektrycznego przyrządu do golenia. Jest to czynność dająca poczucie komfortu i chętnie wykonywana każdego poranka.


Dodaje większego zdecydowania oraz jest kwintesencją męskości sama w sobie. Przedstawicielki płci pięknej jej stosować nie będą. W obecnych czasach, gdzie wszyscy żyjemy w niesamowitym tempie, powrót do tradycyjnego golenia, wydaje się odpowiadać standardom dla dojrzałych mężczyzn. Tradycyjne golenie wymaga bowiem dokładności, cierpliwości, praktycznej znajomości
maszynka do golenia 1
zastosowania właściwej metody oraz koncentracji nad tą z pozoru łatwą czynność. Co więcej, goląc się klasycznie mężczyźni osiągają efekt wręcz zastrzeżonego dla wąskiego kręgu poziomu estetyki. Golenie klasyczne (ogólnie o tradycyjnym goleniu mężczyzn) można by określić, że jest sztuką. Klasyczne golenie dla niektórych mężczyzn jawi się po prostu rzadko spotykanym hobby.


Całe to zjawisko za sprawą udostępnianych w ofertach handlowych przyrządów, które zaskakują artystycznym poziomem wykonania, jakością materiałów, z których są wyprodukowane a w rezultacie efektem jaki przynosi usuwanie zarostu tą zapomnianą sztuką klasycznego golenia. Dyskretnie perfumowane mydła i inne kosmetyki zmiękczające zarost przed goleniem (zobacz: ). Ekskluzywne mydełka w tradycyjnie wytwarzanych drewnianych pudełeczkach. Najwyższej jakości pędzle do golenia markowych firm, z włosia borsuka wykonane przez wysoko wyspecjalizowanych rzemieślników. Ponadto żyletki robione z wysokiej jakości stali nierdzewnej, pokryte substancjami uszlachetniającymi. Zachęcają aby choć spróbować jak to jest celebrować golenie szlachetnym ostrzem.

Tags: ostrze, zarost, czynnością