Niezapomniane prezenty

Posted on 15/02/2023 10:30am

Prędkość naszego życia wciąż rośnie a my co raz częściej dumamy na tym, co naszym bliskim może przynieść radość i uciechę. Okazuje się często, że ulubione perfumy kupowane co roku, stają się dającym się przewidzieć banałem. Często wiele prezentów nie podoba się osobie która prezent otrzymała a wręcz, może zostać odebrana jako nietakt.

Jak wybrać idealny podarunek?

pokaz lotniczy
Author: Vicki Burton
Source: http://www.flickr.com
Selekcja idealnego podarunku nie jest rzeczą prostą i wymaga od nas inwencji i kreatywności. Przede wszystkim, aby nie trafić jak kulą w płot należy przemyśleć to, jaka osoba którą chcemy obdarować jest na co dzień – czy uwielbia sporty ekstremalne takie jak lot szybowcem (tutaj) i skoki na bungie czy lubi wizyty w spa i nic jej tak nie relaksuje jak masaż czy lekcja ze stylistą. Ważne jest, aby podarunek był czymś niezwykłym i na długo pozostał w w myślach osoby, która została nim obdarowana.

Podarunki dla spragnionych przygód


Dla miłośników adrenaliny wymarzonym prezentem może być kurs spadochronowy czy szybka jazda samochodem wyścigowym.
Subaru Impreza z boku
Author: Carl
Source: http://www.flickr.com
Entuzjaści przygód na pewno na długo zapamiętają egzotyczną podróż czy lot balonem. Dzisiaj coraz większą popularnością wśród rodaków cieszą się także różnego rodzaju kursy takie jak kurs latania samolotem.

Pielęgnacja i Relaks

O prezencie takim jak specjalistyczna sesja fotograficzna (sesje wizerunkowe wrocław) na pewno marzy większa część Pań. Jest to wspaniały sposób aby pod okiem ekspertów zamienić się chociaż na jeden dzień w ulubioną gwiazdę kina lub po prostu uwiecznić rodzinę i dzieci dla przyszłych pokoleń.
Innym idealnym podarunkiem, nie tylko dla łasuchów, może być masaż czekoladowy czy zaproszenie do salonu urody lub spa. Zapach olejków egzotycznych w połączeniu z dźwiękami relaksacyjnej muzyki i masażem zmniejszy największy stres oraz zmęczenie i napięcia skumulowane w ciągu całego roku.

Podarunki dla babci

Jeżeli obdarować chcemy osobę w podeszłym wieku, np. babcię czy dziadka możemy powziąć decyzję na prezent taki jak rejs po Odrze. Jest to doskonały podarunek dla tych, którym wysiłek fizyczny może sprawić trudność. Partycypanci rejsu statkiem będą mieli możliwość nie tylko podziwiać zjawiskowe widoki (np. *więcej informacji) bez konieczności aktywnego zwiedzania, ale także bliżej poznać historię miasta i tajemnicę zwiedzanych miejsc wsłuchując się w słowa przewodnika.

Pomysłów na idealny prezent jest wiele, tylko od naszej kreatywności i pomysłowości zależy, czy pozostawi on ślad w pamięci osoby którą chcemy obdarować czy będzie kolejnym miłym ale banalnym przedmiotem odstawionym na półkę.

Nie obawiajmy się eksperymentować z podarunkami i realizować marzenia osób dla nas ważnych bo tylko takie podarunki będą na całe życie w ich pamięci.

Tags: SPA, kino, sporty ekstremalne, rok, statek