Ogromnie łatwa rozgrywka planszowa zapewnia dużo przyjemności i mamy całkowitą kontrole nad budowaniem miasta

Posted on 11/03/2022 7:08am

Zabawy planszowe o tworzeniu miast, rozbudowie czy też poszerzania granic oraz korzyści to kapitalna rozgrywka dla wszystkich. Na rynku krajowym mamy pełną masę gier o niszczeniu oraz rozwalaniu. Więc z ochotą zagramy w grę, w jakiej budujemy, a nie burzymy.
planszówka
Author: wetwebwork
Source: http://www.flickr.com
Rozgrywka planszowa suburbia daje graczowi pełną kontrole nad budowaniem miasta jutra. Gra składa się z skrótowej instrukcji, jaka wszystko objaśnia. Dalej posiadamy plansze składającą się z trójboków. Następna spora plansza jest do obliczania punktów, co będzie również w grze tworzyło ilość populacji ludzi w mieście. W rozgrywce mamy również 4 plansze dla graczy. Do gry dołączone są dobrze skonstruowane pomoce dla graczy. A także są żetony kasy, za które będziemy mogli nabywać budowle oraz rozbudowywać miasto.

Czy ta problematyka Cię wciąga? Jeżeli tak, to przejrzyj link, pod którym odnajdziesz niezbędne Ci informacje - sprawdź, że Cię zajmą na długi czas.

Przy okazji jest pełna masa znaczników, jakie oznaczają budowle stawiane w zabawie. Kontynuacje gry powiększają cele, które wybierane są inne co grę oraz znacznik rozpoczynającego gracza. W grze posiadamy możliwość przestrzennego poszerzenia miasta. W czasie rozbudowy zdobywamy przychody, takie jak zarobek, z jakiego co turę będziemy mogli kupować i podnosić następne budynki.

W rozgrywce Suburbia każdy dom w pewien sposób działa na inne sąsiadujące budynki. Nasz sekretny cel oraz cele do osiągnięć dla każdego gracza sprawiają zupełnie inny sposób budowy miasta w każdej grze. Kontynuacja gry wzmacnia też dolosowywane budowle, w których w rozgrywce jest faktycznie dużo. W grze wygrywa ta osoba, jaka ściągnie do swojego miasta jak najwięcej osób, co pokazuje słupek populacji.

planszówka karciana
Author: yoppy
Source: http://www.flickr.com
W rozgrywkę można grać samemu w dwóch wersjach. Zdecydowanie mamy możliwość grać nabijając punkty, im więcej zyskamy tym więcej będzie radości. Możemy również później porównywać nasz wynik ze znajomymi.

Druga możliwość gry samodzielnej to rozgrywka z robotem, gdzie zarabia gra i punktujemy my. Tymczasem rozgrywka w żywym przeciwnikiem jest też bardzo interesująca. Grze nie ma również żadnych zastojów i mieścimy się w czasie gry, czyli gra zajmuje mniej więcej 1,5 godziny.

Tags: zabawa, gry, rozgrywka