Nowe meble do pomieszczenia dziecka sprawią, że nasz maluch poczuje się jak w baśniowej krainie

Posted on 26/07/2020 7:59am

Jeszcze 20 lat temu, żadnemu z nas nie nie marzyło się, że kiedyś pokój malucha będzie można wyposażyć w swobodnie wyszukane sprzęty. Wcześniej meblościanka z płyty paździerzowej z drzwiczkami polakierowanymi i z połyskiem była miernikiem luksusu. Ten pseudo przepych tak w rzeczywistości był wielkim kiczem, który ponoć w odpowiednim świetle, naśladował meble.


meble dziecięce
Author: US CPSC
Source: http://www.flickr.com
Gałki przy frontach odrywały się, zawias utrzymywał się w jednej pozycji, drzwiczki się wykrzywiały, a to co się miało wysuwać wcale się nie wysuwało. A co fascynujące, identyczne meblarskie buble spotykało się w prawie co drugim polskim wnętrzu.

Teraz aranżuje się kolekcje mebli, które rosną wraz z dziećmi. Sprzęty, dzięki którym można odmieniać ich wygląd, zabarwienie i komplety w zależności od humoru, aktualnych trendów i tak często jak tylko mamy na to chęć. Zachęcają do tworzenia różnych przestrzeni, przepełnionych skrytkami i pełnych zakamarków. Zachęcają do tworzenia, eksperymentowania, majsterkowania i szukania nieoczywistych sposobów. Dorośli mogą dopasować sprzęty do hobby, temperamentu i słabości dziecka. Dzięki niepowtarzalnym pomysłom, sprzęty do pokoju dziecka, przemienią go w bardzo osobiste wnętrze ( dla maluchów).

Dzieci mają niesamowitą wyobraźnię, kochają bajkowe opowieści i tajemnicze historie dlatego bardzo lubią bawić się w kolorowych miejscach, w których odczuwają, że są nadzwyczajne, jak bohaterowie uwielbianych historii - mix kolorów.

Przygotowaliśmy dla Ciebie niesamowicie ciekawy artykuł, zatem nie czekaj dłużej tylko odwiedź nas, a zapewne znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Meble do pokoju dziecka, mogą przeobrazić się w statek morskich rozbójników, który na niby wypływa w podróż dookoła kuli ziemskiej. Meble, które mogą być zaprojektowane dla młodego technika, pomogą mu realizować jego pasje.


Vertbaudet
Source: flickr.com
Umeblowanie dla fana futbolu stworzy fantastyczny klimat dla kibica gry w nogę. Pokój dla chłopca można zaaranżować również w konwencji morskich podróży, Formuły 1. Natomiast pokój dla córeczki, można przemienić w bajkową komnatę - idealne miejsce do spotkań na herbatkę czy też najpiękniejszych snów śpiącej królewny.

Tags: meble, rodzice, klimat, sprzęty, nastrój, dorośli, opiekunowie