Poduszka do karmienia jako cenny artykuł

Posted on 05/08/2022 8:23am

Każda mama winna wiedzieć że przy karmieniu piersią poduszka bardzo wspiera.


Zdarzają się okresy, kiedy maluch domaga się piersi nawet co godzinę, toteż tak ważne jest, ażeby było matce wygodnie i żeby wyselekcjonować stosowną poduszkę do karmienia.
problemy
Author: gina pina
Source: http://www.flickr.com


rehabilitacja
Author: Ben Sutherland
Source: http://www.flickr.com


Dobór poduszek do karmienia piersią jest ogromny. Wzory poduszek do karmienia są częstokroć sporządzone we współpracy z fachowcami. Poduszka uszyta jest z wysokiej jakości atestowanych tworzyw, łatwa do prania. Musi ona zapewniać plecom i główce malucha dobre podparcie, nie powinna więc być zanadto miękka, zapadająca się pod ciężarem ciała malucha. Perfekcyjna poduszka do karmienia powinna cały czas pozostawać we właściwym punkcie, a nie przemieszczać się przy najmniejszym ruchu. Winna mieć również zdejmowany pokrowiec, najlepiej z bawełny, jaki jest możliwość łatwo wyczyścić i uprać.


poduszka do karmienia
Author: U.S. Department of Agriculture
Source: http://www.flickr.com


Poduszka do karmienia sprawdza się szczególnie w pierwszych tygodniach po porodzie, kiedy dziecko jest maleńkie, a wygodne ustawienie się w trakcie karmienia bywa dokuczliwe. Do większej części sylwetek pasuje poduszka w kształcie litery C, jaka daje należyte podparcie dla ramienia i gwarantuje perfekcyjne ustawienie pociechy.


Można zdecydować się na poduszkę ze szczególnym paskiem i możnością zaczepienia jej naokoło pasa, bądź bez tej możliwości. Na rynku są także wyjątkowe poduszki dla bliźniaków, jak też w wersji podróżnej, łatwe do przenoszenia dzięki swym mniejszym formatom.
Niektóre Matki uwielbiają poduszki w formie podparcia podczas snu w ciąży, które później wykorzystują do karmienia maluszka. Poduszka do karmienia jest wartościowym artykułem, jaki sprawdza się zwłaszcza w początkowych tygodniach po porodzie.

Tags: dziecko, Matki, Wybór, rodzic