Poszukujesz oferty dotyczącej przesyłek kurierskich? Sprawdź propozycje firmy Patron Service - sporo w tym temacie.

Posted on 08/01/2022 7:38am

Patron Service Sp. z o.o. działa już od 1990 roku jako ogólnopolska firma kurierska. Zatrudnia kilkuset pracowników, którzy dokładają wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom klientów. Co oferuje firma Patron Service?


trip hop
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com


Firma Patron Service zapewnia bogaty pakiet usług do zarządzania przesyłkami. To co odróżnia tę firmę od innych to na pewno indywidualne podejście, kompleksowa oferta i nowoczesne rozwiązania. Usługi są starannie dopasowywane do potrzeb klienta, który jest zainteresowany gwarancją czasową sprawdź tutaj. Oferta skierowana jest do wszystkich odbiorców - agencji reklamowych, instytucji finansowych, firm oraz biur, urzędów, przedsiębiorstw produkcyjnych, jak również osób fizycznych.


Firma Patron Serwis oferuje:


serwis lokalny- dostarczanie paczek i listów na obszarze miasta;


- serwis krajowy- przesyłanie paczek i listów w dowolne miejsce w Polsce. usługa jest zrealizowana maks. w drugiej dobie z możliwością zastrzeżeń godziny odbioru w większych miastach Polski.

Czy ten tekst wciągnął Cię bez reszty? Jeśli tak, to przeczytaj również inny pomocny artykuł, który zawiera nie mniej fascynujące informacje.

Istnieje też specjalny tryb doręczania, w którym pilna przesyłka bądź list trafia do odbiorcy w ten sam dzień lub następnego dnia we wczesnych godzinach porannych;


- serwis międzynarodowy - przesyłanie paczek i listów na terenie krajów Wspólnoty Europejskiej w systemach standard lub ekspres;


- usługi transportu drogowego - koszt usługi liczony jest na podstawie ryczałtowej opłaty drogowej (4,5%) oraz dodatku paliwowego (naliczanego w zależności od poziomu ceny za olej napędowy).
Więcej informacji można uzyskać poprzez Facebook firmy Patron Service lub zakładkę “kontakt” na stronie www.


Na stronie internetowej można szybko dowiedzieć się jaki jest przesyłki, poprzez podanie numeru listu przewozowego. Dostępna jest także opcja szybkiej wyceny przesyłki oraz zamówienia usługi.

Tags: firmy, oferta, usługa, możliwości