Pomysły na spędzenie wolnych dni, czyli kilka opinii o grach komputerowych.

Posted on 01/02/2022 7:14am

Wielu z nas z nas pamięta swoje dzieciństwo. Często nasi rodzice mówią nam, że w ich czasach gry komputerowe były nie do wyobrażenia. Teraz jednak nastolatkowie nie wyobrażają sobie życia bez komputerów i tabletów. Co uczynić aby te gry nie posiadały jednak niedobrego wpływu na nasze dziecko?

Rozpoczynając nasz temat
gra na komputerze
Source: pixabay.com
dla pasjonatów adrenaliny właściwą grą jest Spintires - wciągające spintires. Wycieczki po zakamarkach, gdzie dużymi autami musimy dowieźć towar na obszar, może rozkręcić nie tylko mężczyzn, ale też dziewczynki. Obrazy tworzy rosyjska dzicz, gdzie czekają różne stwory. Następnym przykładem jest gra komputerowa z dziedziny przygodowych. Rise of the Tomb Raider PC zabiera nas na Zimną część globu, gdzie znajdziemy większe miejsca do eksploracji. Znajdziemy tutaj pewną historię, która zaciekawi niejednego. Czy słyszeliście o filmie Mortal Kombat. Dosyć popularny film, ale tak faktycznie ogromną furorę zrobiła gra o tej samej nazwie Mortal Kombat X. Mając starsze rodzeństwo nie raz widzieliśmy walki odbywające się na ekranie monitora. Ta gra naprawdę wciągała, bo można było przechodzić kilka poziomów, posługiwać się różnorodnymi trickami.
gra na komputerze
Author: Southbank Centre
Source: http://www.flickr.com
Jednak nie jest to gra dla maluchów, gdyż odbywa się tam przemoc i postaci, które mogą wywoływać stres.

Czy przeczytane w tym miejscu wiadomości uważasz za atrakcyjne? Jeżeli tak, to więcej zobaczysz w ofercie (https://www.bscav.eu/realizacja-webinarow/), która również niewątpliwie będzie nęcąca.

Starsi na temat mogą wyuczyć się strategicznego myślenia i szybkości. Co więcej gra ta pobudza swoją grafiką. Występujące wcześniej swoje wersje ulepsza, rzecz jasna można wyszukać większa ilość udogodnień. W tych wymienionych przypadkach gier można zauważyć, że nie wszystkie gry są dla maluchów.


Jednakże spędzenie wolnego czasu nastolatków i pewnego typu wyżycie się w takich grach jest ewidentnie dobrym pomysłem, niż bicie się z znajomymi na podwórku. Nie szukajmy się tutaj nie wiadomo jakiej przemocy, przy próbowaniu tej gry brali udział fachowcy, którzy zapewne posiadali ten aspekt na uwadze.

Przy wyborze takiej gry zawsze musimy strzec swojego nastolatka, bo nigdy nie wiemy jak zareaguje. Jednak te gry występują tyle lat już w sklepie, że gdyby siały jakiekolwiek niebezpieczeństwo. Jeżeli zamierzamy coś bardziej zwyczajnego możemy wybrać na przykład Symulator Farmy 2016 -

Tags: PC, dziecko, gra