Słuchowisko, kontra "Sezon Burz" autora Andrzeja Sapkowskiego - czyli, Audiobooki robią kontrę

Posted on 14/01/2020 7:31am

Co to dokładnie bywa słuchowisko oraz jak się ono ma do Audiobooków? W jaki sposób jest inaczej przezywana? Co do tych wszystkich rzeczy ma się książka "Sezon Burz" posadzona wewnątrz świecie Wiedźmina od Andrzeja Sapkowskiego? To wszyściutko i jeszcze więcej bez problemiku wynajdziesz w środku naszego dzisiejszego felietonu!
Nasz nowiutki temat zaczniemy od słówka: słuchowisko, które to bywa niczym innym jak swojego rodzaju środkiem wyrazu, okazywanym poprzez dźwięk jakiejś postaci literackiej, w której skład wchodzą: ludzki głos, muzyczka, a także tak zwane efekty akustyczne.

Warto zobaczyć nasz odnośnik, aby poza tym dowiedzieć się czegoś interesującego na opisywany temat, więc kliknij tutaj i przeczytaj inne materiały.

Bywa to gatunek radiowy, który to w danej chwili ciągle się rozwija dzięki coraz bardziej dużej popularności napomkniętych już Audiobooków, które to dzięki dźwiękowi adaptują oraz powieści oraz komiksy, odczytywane z podziałem na rólki a także narratora, wraz z podobną do pochodzącej z filmów ścieżką dźwiękową, dając niewiarygodnie realistyczny efekt. Słuchowiska najczęściej są przezywane też "teatrem wyobraźni".


podarunek
Author: J@YGS
Source: http://www.flickr.com


Opony
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu


Co do samiutkiego audiobooka Wiedźmin Sezon Burz, to jest wewnątrz niego osiemdziesięciu czterech aktorów, a jego czas wynosi 13 godzin i trzydzieści jeden minutek słuchania. Jego postacie zdobycia, to nie wątpiąc w to postać mp3, oraz na płycie CD.
Istnieją także dodatkowe opcje wewnątrz pewnych sklepach Internetowych, w których to znajdziemy także dodatkowo tak nazywaną Fonodedykację od samego autora! Cena za tego rodzaju audiobook wynosi w okolicy 40 złotych, w uzależnieniu od sklepiku, w którym kupujemy audiobook, oraz wspomnianej formy jego przesłuchiwania! Zapamiętaj, że pliki z fonodedykacją zawsze są o wiele bardziej drogie, podobnie jak książeczka z podpisem jej autora!

Tags: Internet, książka, rzeczy, teatr, zakup