Ubezpieczenie waszego malucha w trakcie przejażdżki

Posted on 09/06/2021 8:46am

Kiedy jedziemy samochodem najistotniejsze jest bezpieczeństwo. dorośli powinni, na pewno zakładać pasy, a maluchy powinny mieć perfekcyjnie dostosowane fotele.


Aktualnie wyszukamy sporo propozycji bezpiecznych fotelików, lecz, jak się nie zgubić?


Testy bezpieczeństwa, wykazują, iż wzorowe foteliki dla najmłodszych, to te, które będą dopasowane do ich wzrostu, wagi i wieku.


sklepy internetowe
Source: http://www.sxc.hu/


Jednak wzrost jest fundamentalny. Oprócz tego, że fotel powinien być dostosowany do konkretnego malucha, musi też pasować do pojazdu, żeby można było go osadzić stabilnie.

Pragniemy namówić Cię do przeczytania naszego szczegółowego tekstu. Najedź na link tutaj i przeloguj się do kolejnej strony.

Sprawdźmy również certyfikat bezpieczeństwa, jakie powinno być załączone przy każdym siedzisku.


Na rynku, znajdziemy foteliki montowane przodem lub tyłem do toru jazdy. Który jest lepszy? Według badań, dla małych dzieci, najtrafniejszy jest fotelik, który zainstalujemy tyłem do toru jazdy. Specjaliści, sądzą, iż ta poza jest najlepsza i powinno się tak przewozić dzieci jak najdłużej. Warto zwrócić uwagę, również na foteliki obrotowe, jakie można obrócić w tył lub w przód.

Nie chcesz skończyć interesującego tematu na tym poście? Więc zachęcamy do następnych - kliknij w źródło atrakcje podlasia i przenieś się na analogiczną stronę.

Oprócz tego najlepiej zainstalować siedzisko, po środku tylnej kanapy. Bezsprzecznie nie na przednim miejscu!


lego
Author: Betsy Weber
Source: http://www.flickr.com


dziecko przed telewizorem
Author: Sarah Joy
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj, nie zdajemy sobie sprawy, że foteliki, mogą posiadać również okres ważności. Użytkowane latami odkształcają się, a elementy nagrzewane przez słońce zatracają swoje właściwości.


Na końcu zostaje wytypować kolor, gdy chodzi o zachowanie schludności, sprawdzi się bez wahania ciemny.


A gdy mamy już odpowiedni fotelik, potrzebujemy zatrzasnąć pasy sobie i maluszkowi i odjechać w świat.

Tags: fotelik, certyfikat, dorośli