Wanienka przeznaczona dla dziecka - a więc, pluskanie malutkiego dziecka nie jest zmuszone być straszne!

Posted on 26/08/2019 7:20am

Każda mamusia ma pojęcie, jak ważna bywa odpowiednia higiena malutkiego dzieciaka, które to jeszcze nie potrafi umyć się samiutkie. Do jeszcze niedawnego okresu kąpiel malutkiego dzidziusia posiadała tylko pojedyncze ułatwienie - wanienkę, która to można było postawić wewnątrz jakimś bardziej wysokim miejscu, dla przykładu na stoliku, aby było prościej utrzymać w niej dzieciątko.


wanienka dla dziecka
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com


Furby


Jakie jednakże unowocześnienia czekają na nadchodzące lub obecne mamusie w XXI wieku? Odczytaj nasz felieton, a na pewno się tej rzeczy po dowiadujesz!
W obecnych czasach wanienka dla dziecka, to już nie tylko kawałek plastiku, wewnątrz którym i tak musisz się schylać by utrzymać dziecko tak, aby się nie pozwól Boże podtopiło. Teraz wanienki dla dzieci bywają tak nowoczesne, że nie jeden pełnoletni z pewnością pragnąłby posiadać taką dla siebie.

Czy bez skutku chcesz znaleźć analogiczny serwis? Jeżeli tak, to szczerze zalecam to omówienie (https://www.fiorino.eu/ekoTuptusie) - to na 100% jest to, czego właśnie w tym momencie potrzebujesz.

Wanienki na regulowanych nogach pozwalających dobrać wysokość, dodatkowe lokalizację na przewijanie malucha po jego wykąpaniu, mająca w posiadaniu specjalne wkłady, na których istnieje możliwość usadowić bardziej wysoko dziecko, bez obawy o jego zdrowie, czy tez nawet i taka posiadająca mini opcję salonu SPA wraz z prysznicem oraz mięciutką podpórką, którą istnieje możliwość jednak nie trzeba wkładać do wnętrza wanny (ta opcja jest głównie w wersjach dla dziewczynek) - to wszystko odnajdziemy w "repertuarze" wanien przeznaczonych dla dzieciaków, od noworodków po dzieci nawet i 4-letnie.


Co do cen na owe luksusy, to są one niewiarygodnie rozbieżne - w uzależnieniu od tego, ile posiadamy pieniędzy możemy kupić zwykłą plastikowa wannę za paręnaście złotych, lub zaopatrzyć się w calutki zestaw, który to pomoże nam we wszystkim - tutaj jednak cena wynosić może nawet około pięciuset złotych!

Tags: dzieci, mama, maluch