Z jakiego powodu powinnyśmy inwestować w laktator?

Posted on 01/04/2020 8:11am

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Jednak nie dla młodej mamy. Ponieważ dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, zazwyczaj przyjmują zaproszenie na święta od rodziny. W jaki sposób przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Butelka dla dziecka
Author: Loni Townsend
Source: http://www.flickr.com
Zacznijmy od najważniejszego: mleka. Mamy, które karmią piersią, mają nieco wygodniej. Zachęcamy mimo wszystko do podróżnej torby spakować laktator.

Jeśli sądzisz, że omawiany tutaj post jest cenny oraz szukasz czegoś pokrewnego, to kliknij jeszcze ten odnośnik, a przeczytasz więcej na tej stronie (https://horyzont.net.pl/wycieczki-szkolne/wycieczki-zagraniczne/).

Z jakiej przyczyny, skoro i tak będziemy z dzieckiem – zaskoczona rzeknie mama. Ano z tej przyczyny by podarować sobie chwile odpoczynku. Karmienie na żądanie w czasie łamania się opłatkiem czy śpiewania kolęd przy rodzinnym stole, może być nieco krępujące. Przygotowanie pojemnika z odciągniętym pokarmem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy dziadek lub tata będą opiekować się dzieckiem. Laktator Avent (nodik.pl/dla-mamy-laktatory-avent-philips-c-7,6.html), który znajdziemy w wersji ręcznej jak i elektrycznej to najlepszy zakup.
akcesoria dla dzieci na nodik.pl
Avent to także gama akcesoriów dziecięcych, która ułatwia opiekę nad noworodkiem – począwszy od szybkich i banalnie prostych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i żywności, poprzez akcesoria do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające pewność i wygodę w czasie laktacji. Cieszącymi się największą popularnością produktami firmy Avent są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, a także smoczki do butelek, które zostały stworzone na wzór matczynej piersi, naśladujące jej ruch i miękkość. Z tego powodu, jeśli nie karmimy naturalnie, przygotujmy butelki, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki i picie.
Potrzebne nam również okażą się akcesoria do zmiany pieluszek malucha. Spakujmy pieluszki na zmianę, krem przeciw odparzeniom, woreczki na wykorzystane pieluszki oraz opakowanie wilgotnych chusteczek. Dzięki chusteczkom jesteśmy w stanie delikatnie i bezproblemowo odświeżyć skórę dziecka. Jednocześnie oczyszczają i pielęgnują, troszcząc się o zdrowie delikatnej, dziecięcej skóry. Po ich użyciu maluch jest odświeżony jak po zwykłej kąpieli.
Oprócz spakowanej walizki, potrzebne nam będą również: masa cierpliwości i wiara, iż będą to jedne z najpiękniejszych świąt.

Tags: Święta, karmienie, mama, butelki, maluch