Zakupy na pchlim targu - najfajniejsze koncepcje na udane zakupy.

Posted on 03/10/2019 8:06am

Zakupy na pchlim targu to rewelacyjna możliwość do kupna wielu fajowskich i orientalnych konceptów do wnętrza domu, albo niezwykle ciekawej i ślicznej biżuterii. Jest to pewność, że będzie to niepowtarzalna rzecz.

Na targu
Author: rajkumar1220
Source: http://www.flickr.com
Jako studentka często oczekiwałam zawsze na targ staroci, które odbywały się raz na miesiąc na starym mieście. Czego tam nie można było odnaleźć! Znalazłam sobie właśnie w tym miejscu moją ładną, starą skórzaną kurtkę Levis’a. Gdybyści wiedzieli jaka jest genialna – noszę ją już 7 lat. Jest serio niezniszczalna i nadal zwraca uwagę przechodniów. Od czasu do czasu ją czyszczę i impregnuję.. Ma typowo ramoneskowy krój, jest więc perfekcyjna na wszelkie koncerty rockowe.Myślisz zapewne, jak kupować na pchlim targu?Prawda, jest to miejscówka gdzie możemy zakupić zarówno niepowtarzalny skarb, jak i podróbkę wg sprzedającego wartą kilkaset złotych. Dlatego na początku na zakupy proponuję pójść ze stałym bywalcem tego typu stoisk.

Mnie wyciągnęła na mój pierwszy pchli targ koleżanka, która rewelacyjnie orientuje się w markach ciuchów, ich podróbkach i złocie. Uchroniła mnie przed zakupieniem rewelacyjnie prezentujących się butów „Nike”. Na szczęście zobaczyła pewien drobiazg pokazujący, że była to kopia.

Dużo rewelacyjnycg pomysłów i wyposażeń z wykorzystaniem rzeczy zakupionych na pchlim targu znalazłam na blogu Lovingit. Blogerka pokazuje, że stare rzeczy mogą błyszczeć i ślicznie prezentować się w mieszkaniach, nawet tych nowoczesnych.

Czujesz, że masz wątpliwości? Zatem pragniemy poinformować Cię, że w każdej minucie można się z nami kontaktować. Z przyjemnością odpiszemy na każdą opinię.

Zobaczcie sami: . Z pewnością odnajdziecie pomysły, które wykorzystacie z powodzeniem u siebie.

Tags: zakupy, targ, pchli targ